بسمه تعالی

 به موجب مصوبه جلسه 385 مورخ 75/8/8 شورای عالی انقلاب فرهنگی با عنوان "ضوابط و مقررات تاسیس مراکز، کانون ها و انجمن های فرهنگی و نظارت بر فعالیت های آنها" و همچنین ماده واحده الحاقی به مصوبه مذکور (مصوبه جلسه شماره 520 سال 1382 شورای عالی انقلاب فرهنگی)، مقرر شده است مراکز و انجمن های فرهنگی باید حسب مورد نسبت به اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدام نمایند. از همین رو وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال) نسبت به تهیه اساسنامه  «مجمع ناشران دیجیتال کودک و نوجوان»، اقدام نموده تا پس از تشکیل و ثبت اعضای مجمع، فعالان این حوزه در چارچوب اساسنامه مربوطه فعالیت نمایند.

اساسنامه ارائه شده در لینک پیوست و اعطای مجوز به «مجمع ناشران دیجیتال کودک و نوجوان» توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال)، مستند به مصوبه مذکور شورای عالی انقلاب فرهنگی و براساس ابلاغیه سرپرست مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (نامه شماره 212/91/45665 مورخ 1391/12/28) مبنی بر صدور مجوز تاسیس و نظارت بر فعالیت تشکل ها و انجمن های فعال در حوزه فضای مجازی صورت می گیرد.

اساسنامه مجمع ناشران دیجیتال کودک و نوجوان

  

نظر به اطلاع رسانی انجام شده در جلسه هم اندیشی مورخ 97/07/24 و فراخوان مورخ97/07/26، افراد متقاضی حضور در مجمع عمومی انجمن ناشران دیجیتال کودک و نوجوان پس از ثبت نام مورد ارزیابی قرار گرفتند و لیست آنها به شرح ذیل می باشد.

برای مشاهده لیست بر روی  لیست ناشران کودک و نوجوان  کلیک نمایید.

افرادی که به هر دلیل اسامی آنها در لیست فوق ذکر نشده است تا سه روز اینده مهلت دارند در فرم ذیل تقاضای تجدید نظر نمایند.

بدیهی است صرفا افراد معرفی شده در لیست فوق از نظر این مرکز به عنوان ناشران دیجیتال دارای صلاحیت عضویت در مجمع ناشران دیجیتال کودک و نوجوان شناخته شوند. حضور سایر افراد در مجمع پس از تشکیل انجمن با معرفی مجمع و تایید این مرکز بر اساس صلاحیت های تخصصی خواهد بود.

به زودی اطلاع رسانی در خصوص اعلام کاندیداتوری جهت انتخابات هیئت مدیره مجمع صورت خواهد پذیرفت.

در صورت داشتن هرگونه مشکل در روند ثبت نام لطفا با تلفن های 5 -88846960 ، 4-88315931 داخلی 129 تماس حاصل نمایید.


 


فرم تقاضای تجدید نظر
نام ناشر(حقیقی/حقوقی): *  
لطفا نام را به طور کامل وارد نمایید.
شماره تماس ناشر: *  
کدپرونده:    
کد پرونده ناشر در سامانه مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال را وارد نمایید.
لیست آثار: *  
لیست آثار کودک دارای مجوز از مرکز رسانه های دیجیتال را در یک فایل Excel به صورت zip و یا pdf آپلود نمایید.
* = ضروری


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.