بسمه تعالی

 به موجب مصوبه جلسه 385 مورخ 75/8/8 شورای عالی انقلاب فرهنگی با عنوان "ضوابط و مقررات تاسیس مراکز، کانون ها و انجمن های فرهنگی و نظارت بر فعالیت های آنها" و همچنین ماده واحده الحاقی به مصوبه مذکور (مصوبه جلسه شماره 520 سال 1382 شورای عالی انقلاب فرهنگی)، مقرر شده است مراکز و انجمن های فرهنگی باید حسب مورد نسبت به اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدام نمایند. از همین رو وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال) نسبت به تهیه اساسنامه  «مجمع ناشران دیجیتال کودک و نوجوان»، اقدام نموده تا پس از تشکیل و ثبت اعضای مجمع، فعالان این حوزه در چارچوب اساسنامه مربوطه فعالیت نمایند.

اساسنامه ارائه شده در لینک پیوست و اعطای مجوز به «مجمع ناشران دیجیتال کودک و نوجوان» توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال)، مستند به مصوبه مذکور شورای عالی انقلاب فرهنگی و براساس ابلاغیه سرپرست مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (نامه شماره 212/91/45665 مورخ 1391/12/28) مبنی بر صدور مجوز تاسیس و نظارت بر فعالیت تشکل ها و انجمن های فعال در حوزه فضای مجازی صورت می گیرد.

اساسنامه مجمع ناشران دیجیتال کودک و نوجوان

 

اشخاص ذیل براساس دارا بودن مجوز نشر و آثار ثبت شده در حوزه کودک و نوجوان طی یکسال اخیر به عنوان ناشر کودک و نوجوان شناسایی شده اند.

برای مشاهده لیست بر روی  لیست ناشران کودک و نوجوان  کلیک نمایید.

چنانچه خود را حائز شرایط حوزه ناشران کودک و نوجوان می دانید و نام انتشارات شما (حقیقی/حقوقی) در لیست فوق وجود ندارد لطفا نسبت به تکمیل فرم ذیل اقدام کنید تا شرایط شما بررسی شود.

در صورت داشتن هرگونه مشکل در روند ثبت نام لطفا با تلفن های 5 -88846960 ، 4-88315931 داخلی 129 تماس حاصل نمایید.


 


ثبت نام
نام ناشر(حقیقی/حقوقی): *  
لطفا نام را به طور کامل وارد نمایید.
شماره تماس ناشر: *  
کدپرونده:    
کد پرونده ناشر در سامانه مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال را وارد نمایید.
لیست آثار: *  
لیست آثار کودک دارای مجوز از مرکز رسانه های دیجیتال را در یک فایل Excel به صورت zip و یا pdf آپلود نمایید.
* = ضروری


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.