اخبار

برگزاری هفتمین جلسه کارگروه امور واحدهای فرهنگی دیجیتال

برگزاری هفتمین جلسه کارگروه امور واحدهای فرهنگی دیجیتال
جلسه برخی از فعالان حوزه کودک در فضای مجازی در مرکز اطلاعات و فناوری رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، به نقل از ابوالفضل قناعت پیشه دبیر کارگروه امور واحدهای فرهنگی دیجیتال، هفتمین جلسه این کارگروه به ریاست آقای شیرکوند در مورخ 20 مرداد 97 برگزار شد. در این جلسه به منظور صیانت از حقوق مادی و معنوی ناشران فرهنگی دیجیتال و در اجرای مفاد ماده 5 ضوابط مجوز تاسیس و نظارت بر فعالیتهای واحدهای فرهنگی دیجیتال در خصوص تخلفات دو موسسه نشر دیجیتال ، بحث و بررسی و تبادل نظر شد و با توجه به حساسیت موضوع کل زمان جلسه را به خود تخصیص داد و بنا شد پنل یکی از ناشرین به مدت 1 ماه معلق و کلیه آثاری که ضوابط نشر را رعایت نکردند از سطح بازار جمع آوری و به مرکز تحویل شود و نیز برای ناشر متخلف دیگر، بدلیل تعهدات و تذکرات پی در پی و عدم توجه ناشر موصوف ، پروانه نشر دیجیتال ایشان لغو گردید.

همچنین مقرر گردید مصوبات کارگروه امور واحد های فرهنگی به جهت شفافیت و پشتیبانی از گردش آزاد اطلاعات و در صورت تایید کارگروه امور واحدهای فرهنگی ، در پنل ناشران دیجیتال منعکس گردد 

 

 

۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۲۴

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.