راهنمای مرحله 5

پرونده متقاضی بعد اخذ امتیاز مصاحبه و نمره قبولی از آزمون قوانین و مقررات و بعد از وصول استعلام از مراجع ذی صلاح و اظهار نظر کمیته های تخصصی، جهت اظهار نظر نهایی منطبق با "آیین نامه ساماندهی و توسعه رسانه ها و فعالیت های فرهنگی دیجیتال در" کارگروه امور واحدهای فرهنگی دیجیتال" طرح و مورد بررسی قرار میگیرد. بعد از طرح درخواست متقاضی و تایید در کارگروه واحدهای فرهنگی دیجیتال، پروانه درخواست متقاضی تایید شده و حق نشر برای وی با اعتبار 5 سال فعال میگردد.

نکات:
  •       این فرآیند در حدود 14 روز کاری پس از ارجاع درخواست به کارگروه زمان می برد و پس از پایان این مهلت، می توانید از طریق ارسال پیام در پنل، وضعیت صدور مجوز خود را پیگیری نمایید.
  •       اطلاع رسانی صدور مجوز از طریق پیامک و پنل صورت می گیرد. لطفا پس از دریافت پیامک به پنل خود مراجعه نموده و راهنمای ارسالی در پیام مربوطه در پنل را مطالعه فرمایید.  
  •       پس از صدور مجوز متقاضیان میتوانند برای ارگان های درخواستی معرفی نامه دریافت کنند. برای دریافت این معرفی نامه، متقاضی باید درخواست خود را به صورت کتبی به دبیرخانه مرکز ارائه نمایند.
  •       پروانه مکتوب برای متقاضیان حقیقی صادر نمی گردد و تنها پنل برای ثبت آثار یا ارسال تاییدیه به ساماندهی، فعال می شود.
  •       در صورت داشتن هر گونه مشکل و سوال در خصوص مراحل کار با تلفن 88846963 داخلی 129 خانم بستاک تماس حاصل نمایید.
کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.