راهنمای مرحله 1

راهنمای مرحله 1

متقاضیان حقوقی دریافت مجوز فعالیت های فرهنگی دیجیتال یکی از سه گروه زیر خواهند بود:

گروه اول : کسانی (حداقل 2 نفر) هستند که شخصیت حقوقی ندارند و باید پس از اخذ مجوز فعالیت فرهنگی دیجیتال از مرکز رسانه های دیجیتال یک شخصیت حقوقی (شرکت یا موُسسه) در اداره ثبت شرکت ها ثبت کنند.

گروه دوم : کسانی هستند که شخصیت حقوقی دارند و تمامی تغییرات لازمه مرکز رسانه های دیجیتال را بر روی شرکت یا موُسسه خود می پذیرند.(لازم به ذکر است که برای اخذ مجوز از مرکز رسانه های دیجیتال، موادی به اساسنامه اضافه و موضوع فعالیت الحاق میگردد)

گروه سوم : کسانی هستند که شخصیت حقوقی دارند و تغییرات لازمه بر روی شخصیت حقوقی خود را نمی پذیرند.این دسته از افراد باید همانند گروه اول شخصیت حقوقی جدیدی را تاُسیس کنند.

جهت ثبت درخواست و دریافت پنل متقاضی نیازمند داشتن نام کاربری و کلمه عبور به اسم شرکت یا موُسسه خود می باشد، لذا متقاضیان گروه 1 و 3 (فاقد شخصیت حقوقی) با یک نام پیشنهادی و متقاضیان گروه 2 (دارای شخصیت حقوقی) با نام شرکت یا موُسسه به سایت login.saramad.ir زیر مراجعه کرده و صفحه‌ای همانند زیر را مشاهده خواهند کرد.

 1

جهت ثبت نام متقاضی بر روی لینک درخواست عضویت کلیک کرده تا صفحه روبه رو نمایش داده شود.

در این صفحه در قسمت “نوع متقاضی“، متقاضی حقوقی را انتخاب کرده و اطلاعات درخواستی را وارد می نماید.

2  

تذکر مهم :متقاضیان گروه 1 و 3 (فاقد شخصیت حقوقی ثبت شده) باید در قسمت نوع شخصیت حقوقی، "شرکت / موُسسه در شرف تاُسیس" را انتخاب نمایید.

بعد از ثبت درخواست عضویت در سایت، نام کاربری و کلمه عبور (حداکثر تا 12 ساعت بعد از ثبت درخواست) به ایمیل متقاضی ارسال خواهد شد.

توجه:

- در صورت عدم دریافت پاسخ( بعد از 12 ساعت) با شماره داخلی 103 تماس حاصل فرمایید.

 

- در صورتی که متقاضی قبلا در خواست عضویت داده باشد باید درخواست عضویت جدید را با نام و آدرس ایمیل جدید وارد نماید.(ایمیل تکراری قابل قبول نیست).

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.