راهنمای مرحله 1

راهنمای مرحله 1

متقاضیان حقوقی دریافت مجوز فعالیت های فرهنگی دیجیتال یکی از سه گروه زیر خواهند بود.

گروه اول : کسانی(حداقل 2 نفر) هستند که شخصیت حقوقی ندارند و باید پس از اخذ مجوز فعالیت فرهنگی دیجیتال از مرکز رسانه های دیجیتال یک شخصیت حقوقی(شرکت یا موسسه )در اداره ثبت شرکت ها ثبت کنند.

گروه دوم : کسانی هستند که شخصیت حقوقی دارند و تمامی تغییرات لازمه مرکز رسانه ها ی دیجیتال را بر روی شرکت یا موسسه خود می پذیرند.(لازم به ذکر است که برای اخذ مجوز از مرکز رسانه های دیجیتال،موادی به اساسنامه  اضافه و موضوع فعالیت الحاق میگردد)

گروه سوم : کسانی هستند که شخصیت حقوقی دارند و تغییرات لازمه بر روی شخصیت حقوقی خود را نمی پذیرند.این دسته از افراد باید همانند گروه اول شخصیت حقوقی جدیدی را تاسیس کنند.

جهت ثبت در خواست و در یافت پنل متقاضی نیازمند داشتن نام کاربری و کلمه عبور به اسم شرکت یا موسسه خود می باشد ، لذا متقاضیان گروه 1 و 3 (فاقد شخصیت حقوقی) با یک نام پیشنهادی و متقاضیان گروه 2 (دارای شخصیت حقوقی)با نام شرکت یا موسسه به سایت login.saramad.ir زیر مراجعه کرده و صفحه‌ای همانند زیر را مشاهده خواهند کرد.

ثبت درخواست 3

جهت ثبت نام متقاضی بر روی لینک درخواست عضویت کلیک کرده تا صفحه روبه رو نمایش داده شود.

در این صفحه در قسمت “نوع متقاضی “ ، متقاضی حقوقی را انتخاب کرده و اطلاعات درخواستی را وارد می نماید.

راهنمای ثبت درخواست4

تذکر مهم :متقاضیان گروه 1 و 3( فاقد شخصیت حقوقی ثبت شده) باید در قسمت نوع شخصیت حقوقی ، "شرکت / موسسه در شرف تاسیس" را انتخاب نمایید .

بعد از ثبت درخواست عضویت در سایت، نام کاربری و کلمه عبور (حداکثر تا 12 ساعت بعد از ثبت درخواست) به ایمیل متقاضی ارسال خواهد شد.

توجه:

- در صورت عدم دریافت پاسخ( بعد از 12 ساعت) با شماره داخلی 103 تماس حاصل فرمایید.

 

- در صورتی که متقاضی قبلا در خواست عضویت داده باشد باید درخواست عضویت جدید را با نام و آدرس ایمیل جدید وارد نماید.(ایمیل تکراری قابل قبول نیست).

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.