راهنمای مرحله 6

پس از ثبت یا انجام تغییرات در شرکت/موسسه، متقاضی باید مدارک لازم (فایل پی دی اف تمامی صفحات اساسنامه جدید و فایل آگهی ثیت  تاُسیس/تغییر)  را در قسمت بارگذاری مدارک واحد بارگذاری کرده و در پنل خود پیام بگذارد تا کارشناسان پس از بررسی درخواست را به کارگروه دهند. اگر متقاضی در طول این 6 ماه شرکت/موسسه خود را ثبت یا تغییرات را انجام نداده و در حال انجام باشد باید در پنل خود به کارشناسان اطلاع دهند. بعد از ارجاع و  بررسی در کارگروه، پس از 14 روز کاری، پروانه فعالیت فرهنگی دیجیتال را در پنل دریافت کرده و در لیست ناشرین فعال قرار میگیرد. تمامی مجوزها به صورت الکترونیک صادر شده و فایل آن قابل مشاهده و پرینت می باشد.


نکات:

  •      پس از صدور مجوز 5 ساله متقاضیان میتوانند برای ارگان های درخواستی معرفی نامه دریافت کنند. برای دریافت این معرفی نامه، متقاضی باید درخواست خود را به صورت کتبی به دبیرخانه مرکز ارائه نمایند.
  •      شرکت/موسسه با موضوع صرفا نشر دیجیتال معاف از مالیات است.
  •      به دلیل بهره مندی از معافیت مالیاتی، پروانه تمامی درخواست های شما به نام پروانه نشر دیجیتال صادر شده و در ظاهر فرقی با یکدیگر ندارند.
  •      متقاضیانی که می خواهند موضوع فعالیت قبلی خود را به موضوع نشر دیجیتال در اساسنامه جدید الحاق نمایند، باید کلیه موضوعات مورد نظر خود را در پنل پیام بگذارید پس از بررسی کارشناسان و تاییدیه آنها می توانند الحاق موضوع را انجام دهند.
کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.